Купити настільні ігри з буквами | Вивчення букв настільні ігри

Вміння читати - важливий комунікативний навик, без якого людина не може обійтися. З раннього дитинства дитина починає вивчати навколишній світ, отримувати багато нової і цікавої інформації. Майже всі джерела інформації використовують текст (книги, комп'ютери, планшет). В сучасному світі вміти читати є життєво необхідно.

Настільні ігри з буквами допоможуть отримати багато нової і цікавої інформації

Проте, вивчення літер для маленької дитини - нудне і нецікаве завданням. Що робити? Турботливим батькам на допомогу прийдуть настільні ігри з буквами.

Кращі настільні ігри з буквами: розвиваючі ігри з буквами для вивчення алфавіту

Вчителі і вихователі переконують батьків, що "вивчити алфавіт в ігровій формі не серйозно". Розробники унікальних методик з усмішкою скажуть: "вчити букви граючись - довго і не ефективно". "Вивчення букв настільні ігри? Цього мало!", - відзначать автори книг.

Насправді це не так! Настільні ігри з буквами допоможуть вивчити букви без відвідування платних занять і щоденного читання. Використовуючи настільні ігри для вивчення букв, можете бути впевнені, що вчити букви малюку таким способом буде цікаво. А ви збережете час і нерви.

Чому варто використовувати настільні ігри для вивчення букв?

Ви, мабуть, думаєте: "Звичайно, вони будуть радити настільні ігри з буквами". Але це не так! Ми теж до недавна не вірили, що вивчення букв настільні ігри працюють. Ми насправді переконалися в тому, випробувавши настільні ігри з буквами на своїх дітях. Настільні ігри для дітей букви набагото крутіші за комп'ютерні.

Вивчення букв настільні ігри мають такі плюси:

  • настільна гра для вивчення букв представляє алфавіт в формі, яка знайома дитині;
  • настільні ігри для дітей букви зображуються поряд з овочами, фруктами, улюбленими героями;
  • азбука в іграх подана так, щоб дитина вчила її не примусово, а добровільно.

Ви не встигните зрозуміти, як настільні ігри для дітей букви зроблять чудо - дитина почне читати без проблем! 

Настільні ігри для дітей букви навчать дитину читати без проблем

Вивчення букв настільні ігри побудовані так, що алфавіт для дітей стає відкритою книгою, а вимова звуків не викликала ніяких труднощів. Під час гри можна користуватися магнітною дошкою, робочим зошитом, допоміжними картками з літерами, тут обмежень немає.

Паралельно з українськими буквами можна вчити англійський алфавіт. У нашому інтернет-магазині є відмінний вибір кращих вибір дитячих настільних ігор для вивчення букв. Якщо дитина освоїла літери, можна плавно переходити до читання.