Настільні ігри на кольори | Вивчення кольорів за допомогою настільних ігор

Як навчити дитину розрізняти кольори? Геніальне вирішення проблеми - настільні ігри! Ви відкриваєте коробку, вивчаєте правила, картки, фішки...

Діти захоплено освоюють логіку, риторику, рахунок, розвивають просторову уяву, комунікативні та сенсорні навички, тренують пам'ять, якщо активно використовують в навчанні настільні ігри на кольори.

Активно використовують в навчанні настільні ігри на кольори

Наш магазин може запропонувати великий вибір ігор, які допоможуть вашим дітям вирости гармонійно розвиненими особистостями. Але як розібратися у всьому різноманітті нашого асортименту? Доволі популярні настільні ігри на кольори. Що ж, давайте подивимося, чим корисні настільні ігри для дітей кольори.

Настільні ігри на кольори допоможуть дитині вивчити і виділити предмети за кольором і розділяти їх на групи. Від батьків потрібно озвучувати кольори, щоб малюк їх запам'ятав.

У нашому асортименті є розвиваючі ігри на кольори, вони легкі для сприйняття. Знайомити дитину з кольорами необхідно починати якомога раніше, адже це допоможе їй отримати і засвоїти більше інформації про навколишній світ, розвинути пам'ять, увагу і художній смак, а значить, швидше розвиватися в цілому.

Людей всюди оточує велика кількість різних кольорів, і, звичайно ж, маленькій дитині відразу запам'ятати не просто. Але знати основні кольори вона повинна обов'язково. На допомогу вам ми розробили настільні ігри для дітей кольори і для дітей дошкільного віку. За допомогою таких ігор дитина швидко і легко освоїть всі основні кольори веселки: червоний, оранжевий, жовтий, зелений, блакитний, синій, фіолетовий і ще коричневий колір.

Наші настільні ігри на кольори стануть незамінними помічниками при знайомстві малюка з яскравим світом квітів і відтінків. У даному розділі представлені найпростіші ігри на вивчення основних кольорів, які не тільки познайомлять дитину з різноманіттям яскравих фарб, але і допоможуть закріпити отримані знання за допомогою веселих завдань.

Розвиваючі ігри на кольори для найменших - це відмінний посібник для малюків. Вони допоможуть вивчити і добре запам'ятати різні кольори в ненав'язлівій ігровій формі. Діти в раннього віці не можуть надовго фіксуваті свою увагу на одному занятті. У такому випадку краще зробити декілька підходів - займатися в різний час дня по 10 хвилин. Головне - не дати дитині відчуті втому.

Як вивчити кольори з дитиною: настільні ігри на кольори, книги і поради

Для дітей вивчення кольорів і відтінків в ігровій формі проходить більш захоплююче і легше. Щоб дитина швидше навчилася групувати предмети за кольором і називати кольори, організуйте їй різноманітні ігри, в тому числі настільні ігри на кольори.

Розвиваючі ігри на кольори відмінний посібник для малюків

Поради для батьків, як навчити дитину кольорів:

  1. Вивчати кольори можна починати з року, але відрізняти і запам'ятовувати малюки зможуть тільки по досягненню 2-х річного віку, коли з'явиться активний пізнавальний інтерес.
  2. На початку знайомства з кольорами акцентуйте увагу дитини на основних - жовтому, синьому червоному і зеленому. Поступово додавайте нові кольори. Не починайте вводити наступний колір, поки малюк не почне впевнено називати попередній.
  3. Проводьте аналогії - червоний олівець, червона машина, червоний м'яч, - щоб дитина не асоціювала колір тільки з одним предметом.
  4. Не спотворюйте слова, не треба говорити, що іграшка «жовтенька», - вона жовта.
  5. Для малюків навчання варто проводити в ігровій формі, змінюючи діяльність при перших ознаках втоми.
  6. Вчіть дитину розрізняти кольори через творчість за допомогою фарб, кольорового паперу, пластиліну і олівців.