Розвиваючі настільні ігри для дітей 4 років

Ігровий процес - це соціальна взаємодія, де дитина вчиться не тільки усно рахувати або логічно мислити, а й спілкуватися з оточуючими на рівні.

Настільні ігри для дітей 4 років виховують в дитини цілеспрямованість

Кооперативні настільні ігри для дітей 4 років вчать дитину прислухатися до інших гравців, азартні ігри, в свою чергу, виховують цілеспрямованість і конкуренцію. Дитячі психологи в один голос твердять: до 4 років дитина повинна отримати якомога більше корисної інформації, яка пізніше дасть поштовх справжнім талантам. Тому настільні ігри для дітей 4 років переважно спрямовані на розвиток маленьких гравців. Розвиваючі ігри для дітей 4 років зовсім не нудні - прості правила, бадьора механіка і яскраві великі деталі.

Настільні ігри для дітей 4 років, які розвивають фантазію, уяву та креативність

Вибір настільних ігор для дитини напряму залежить від того, в якому напрямку потрібно прискорити її розвиток. Хочете покращити моторику і реакцію, розвинути пам'ять і уважність? Або навчити спритності і пошуку балансу? Або в ігровій формі відточити уважність?  Або розширити інтелектуальний розвиток і кругозір? Тоді вам варто купити настільні ігри для дітей 4 років у нашому магазині. Всі ігри ми створюємо самі, ретельно продумуючи та підбираючи ігрові елементи.

Настільні ігри для дітей 4 років є незамінними під час довгої подорожі. Для того, щоб дитина не сумувала в дорозі, потрібно взяти з собою невеличку настільну гру. Наприклад, це може бути гра, що допомагає розвивати кмітливість або вчитися читання.

Нескладні розвиваючі ігри для дітей 4 років значно покращують дрібну моторику і пам'ять, допомагають пізнавати навколишній світ. В іграх закладаються початки поведінки, які потім стануть в нагоді під час навчання. Настільні ігри для дітей 4 років вчать рахувати, порівнювати предмети, говорити іноземною мовою, слідкувати за логічним ланцюжком. Якщо вчасно купити настільні ігри для дітей 4 років, батьки зможуть підготувати дитину до школи. Або перетворити процес навчання в захопливу гру. Це відмінний спосіб легко і ненав'язливо подати дитині шкільний матеріал. Наші ігри настільні відмінно розвивають уважність і пам'ять, тренують ерудицію, вчать аналізувати.

Розвиваючі ігри для дітей 4 років значно покращують дрібну моторику і пам'ять

В інтернет-магазині Farat ви зможете купити настільні ігри для всієї сім'ї на будь-який смак:

  • розвиваючі ігри для дітей;
  • веселі ігри для компанії;
  • сімейні ігри;
  • настільні ігри для дорослих; 
  • головоломки різної складності.

Крім того, у нас ще є багато цікавих і чудових ігор, які перетворять ваше дозвілля в захоплююче свято або стануть незабутнім подарунком.

Адже настільні ігри - не тільки відмінна розвага як для дітей так і дорослих, а й хороший спосіб потренувати пам'ять і увагу, дізнатися багато корисного і нового, розширити просторове мислення. Підбираючи виграшні комбінації чи плануючи стратегії, мозок починає розвиватися не гірше, аніж коли ви вирішуєте логічні завдання чи читаєте розумні книги.