Найкращі новорічні настільні ігри для всієї сім'ї

Новий Рік - час подарунків, чудес, шампанського, новорічного столу, мрій про світле майбутнє. Для людей це не тільки зміна дат на календарі, а початок нової , чистої сторінки життя.

Новорічні настільні ігри залучають до гри всю компанію з великою кількістю людей

Це нові плани, надії, сподівання і зустрічі. Новий Рік, зустрічають сміхом, радістю і веселощами. Але що ж робити, якщо всі салати скуштували, феєрверки запустили, а вечірка тільки розпочалася? Тоді на озброєння варто взяти новорічні настільні ігри.

Новорічні настільні ігри: для компанії, для родини, для дітей 

Атмосфера свята накладає особливості на жанр новорічних ігор. Новорічні настільні ігри повинні бути веселими, простими в сприйнятті. Настільні новорічні ігри мають зрозумілі правила, захоплюючий ігровий процес і швидкий розвиток. Новорічні настільні ігри залучають до гри всю компанію (навіть з великою кількістю людей). 

Не варто забувати про те, що Новий Рік - зимове свято, коли за вікном потріскує мороз і навколо лежить сніг. Тому ігри настільні на зимову тематику мають успіх на вечірці. Новорічна настільна гра побудована на такому рівні складності, що буде цікавою і для дітей і для дорослих. 

Новорічні настільні ігри - це цікаво, завзято і несподівано. З ким і де би Ви не зустрічали Новий Рік, різноманітність настільних ігор наповнить свято яскравими фарбами.

Настільні ігри новорічні прикрасять будь-яке застілля і перетворять свято по-справжньому в святкову атмосферу. Замість того, щоб всю ніч просто дивитися телевізор, можна пограти всією сім'ю - від малюків до бабусь і дідусів.

Новорічні настільні ігри для всієї родини

Якщо ви вирішили відзначити чарівне свято в колі сім'ї, то варто підібрати таку настільну гру, яка буде цікава відразу всім. Також варто придумати окрему гру для самих маленьких, таку, яка зможе занурити їх в атмосферу свята задовго до настання ночі.

Для дітей відмінно підійдуть:

  1. Ігри-картинки;
  2. Ігри-ходилки;
  3. Спеціальні тематичні ігри.

За радянських часів у багатьох сім'ях були обов'язкові традиції на Новий рік - нарізати олів'є, прикрасити ялинку, віднести шампанське на балкон, дістати кращий посуд. А ось вже 1-го січня всі збиралися, і грали всією сім'єю в лото. Чому б не взяти частину традицій з того часу?

Новорічна настільна гра буде цікавою і для дітей, і для дорослих

Настільні ігри на Новий Рік продаються в багатьох магазинах. Або ж ви можете купити звичайну гру і перетворити її в новорічну. Наприклад, звичайний морський бій можна перетворити в новорічну гру одним лише зміною - кажучи, що потрапляєте не в кораблі, а в новорічні сани! Мета гри в такому випадку - залишити хоча б одні сани, які доставлять всім подарунки.