Настільні ігри для дітей 5 років купити | Готуємося до школи

Які батьки не мріють виховати всебічно розвинену дитину? Але, ніхто з батьків не хоче позбавляти дитину можливості погратися. Психологи всі як один стверджують, що діти сприймають навчання найкраще в ігровій формі. Геніальне вирішення проблеми - купити настільні ігри для дітей 5 років! 

Психологи рекомендують всім батькам купити настільні ігри для дітей 5 років 

До п'яти років діти якщо і не вміють читати, та вже знають як виглядають букви. Щоб дитина мала натхнення вчитися і проявила інтерес до читання, відмінно підійдуть дитячі настільні ігри

Купити настільні ігри для дітей 5 років: готуємося до школи - граючи

Настільні ігри для дітей 5 років захоплюючі, яскраві, але і пізнавальні. Скоро почнеться шкільна пора, а тому вже час знайомитися з математикою. Ігри настільні допоможуть вивчити цифри, додавання і віднімання.

З п'яти років дітки починають розвивати ораторські таланти. Серія наших сімейних ігор добре активує фантазію, уяву, посилює творчий потенціал. 

Якщо вам з дітьми знадобиться перерва між заняттями, то варто зіграти щось веселе. Побешкетуйте, побігайте, дайте волю емоціям. Ігри для дітей 5 років є дуже різноманітними і створені розвивати навики від швидкості і спритності до пам'яті і абстрактного мислення. Потрібно вибрати і купити настільні ігри для дітей 5 років, опираючись на характер дитини, інтереси та захоплення - тоді пізнання навколишнього світу перетвориться на веселу і захоплюючу гру.

Настільні ігри для дітей 5 років: розвиток уяви, уваги, реакції, усного рахунку

Серія "Настільні ігри для дітей 5 років" призначена, щоб отримати знання в ігровій формі. Адже ми хочемо навчити чогось діток до того, як вони підуть в школу. Розвиваючі ігри для дітей 5 років допоможуть одночасно і вчитися, і дадуть можливість поринути в казковий світ. Граючи в настільні ігри для дітей 5 років, діти навчаться виконувати математичні і арифметичні дії, зможуть ознайомитися з алфавітом та природою. Крім того, настільні ігри для дітей 5 років розвивають увагу і допомагають швидко реагувати на зміни.

Настільні ігри для дітей 5 років захоплюючі, яскраві, але і пізнавальні

Всі настільні ігри для дітей від магазину Farat цікаві і різноманітні. На кожну математичну дію (множення, додавання) ми створили по кілька ігор, навіть деякі з них мають продовження в іншій віковій групі. Це все робиться для того, щоб дітям не набридало грати в одне і туж гру постійно. Наприклад, дітки дізнаються, які є геометричні фігури та їхні властивості, вивчать правильні назви фігур. Крім того, настільні ігри для дітей 5 років навчають ще й усно рахувати, вчать множенню. Діти легко освоюють риторику, логіку, розвивають уяву, комунікативні навички, сенсорику, тренують пам'ять і зір, при цьому розвиваючи дрібну і велику моторику.

Наш магазин настільних ігор пропонує великий вибір ігор, завдяки яким ваші діти зможуть стати розвиненими особистостями.