Купити балансувальну дошку для координації | Міжпівкульні зв'язки

Всім відомо, що розвиток здібностей людини невід'ємно пов'язаний з фізичним розвитком.

Стимуляція розвитку допомагає дітям впоратися з певними проблемами. Основний принцип полягає в тому, що коли дитина тренує баланс, мозок розв’язує складну задачу з утримання рівноваги, одночасно керуючи великою групою м'язів. Починається прогрес  тоді, коли до цих вправ додати спритність – кидання, штовхання. 

Балансир Більгоу – балансувальна дошка для тренування координації

Балансир Більгоу використовується для тренування координації. Якщо кожного дня застосовувати балансир Більгоу, то це сприятиме покращенню контролю над своїм тілом. Крім того, покращиться поведінка, увага, мовлення дитини, навчання. Балансир Більгоу підвищує ефективність корекційних занять з логопедом, дефектологом, психологом. Також активізують мова, математичні здібності, мислення, пам'ять (оперативна і довготривала).

Балансир Більгоу використовується для тренування координації рухів у дітей

У нас можна купити балансир Більгоу. Балансир виготовлений з  міцної, якісної, зносостійкої дошки. Витримують активне щоденне використання. Балансувальна дошка розрахована на навантаження до 120 кг. При потребі на дошку можна ставати разом з дитиною. Дошки ідеально гладкі, сміливо можна тренуватися босоніж.

Міжпівкульні дошки - дерев'яний лабіринт (дидактичний лабіринт) 

Ви напевно стикалися або знаєте дітей, які нездатні зосередитися і вірно виконати завдання. Такі діти повільно і кострубато пишуть, погано читають, роблять багато помилок, відчувають труднощі з рахуванням. Це не пов'язано з тим, що дитина не хоче вчитися і бути успішною. Причиною проблеми є особливості анатомічної будови мозку і його функціонуванням.

Виконуючи вправу одночасно обома руками можна домогтися синхронної роботи обох півкуль мозку. При такій роботі відбувається активація процесу навчання. Крім того, така діяльність тренує дрібну моторику, координацію рухів. Людям похилого віку міжпівкульна дошка буде корисною для підтримки мозкової діяльності.

Міжпівкульна дошка буде корисною для підтримки мозкової діяльності

Міжпівкульна дошка – це дерев'яна дощечка з вирізаними в ній лабіринтами в формі спіралі, або квадрата. Міжпівкульна дошка лабіринт  зі знімними вкладками - це розвиваючий посібник, призначений для стимуляції роботи обох півкуль головного мозку. Якщо регулярно виконувати перехресні рухи, то утворюється велика кількість нервових волокон, які зв'язують півкулі головного мозку, а це сприяє розвитку вищих психічних функцій. Всі елементи виготовлені  з якісних матеріалів, приємні на дотик.

Особливості міжпівкульної дошки лабіринта:

  • розвиває дрібну моторику у дитини;
  • покращує стресостійкість;
  • прискорює розвиток нейронних зв'язків;
  • загальний розвиток малюка пришвидшується вдвічі;
  • поліпшує пам'ять і увагу, розумову діяльність; 
  • розвиває логіку;
  • полегшує процес читання і письма; 
  • концентрацію уваги збільшується;
  • розвиває уяву;
  • береже зір малюка, на відміну від гаджетів.

Міжпівкульна дошка лабіринт підходить для діток від 2 років. Купити міжпівкульну дошку та настільні ігри для дітей можна в інтернет-магазині Farat за найкращою ціною з доставкою.